1. خانه
  2. افزایش فروش اینترنتی با سبک ایرانی

افزایش فروش اینترنتی با سبک ایرانی

سبک ایرانی بازار فروشندگان مستقل خلاق ایرانی است که روزانه هزاران خریدار کالا از آن بازدید می کنند.اگر شما هم تولید کننده یا کسب کار خانگی دارید ، هر جای ایران که باشید ، می توانید به راحتی فروشگاه اینترنتی خود را در سبک ایرانی رایگان راه اندازی کنید . سبک ایرانی برای شما بستری آماده کرده تا هرگز نگران طراحی و نگهداری فنی وبسایت ، مارکتینگ و بازاریابی ، پشتیبانی مشتریان و … ، نباشید . فقط با تمرکز بر تولید یا تامین کالای با کیفیت ، با آسودگی خاطر کسب درآمد نمایید .

به بازار خلاقانه ای که سالانه هزاران خریدار میلیون ها تومان ، برای خرید مستقیم از کارآفرینان خلاق مانند شما خرج می کنند ، بپیوندید.
پشتیبانی و آموزش

در هر زمان که نیاز به کمک دارید با متخصصان پشتیبانی سبک ایرانی تماس بگیرید و نکاتی درباره راه اندازی یک فروشگاه موفق را در کتاب راهنمای فروشنده ما دریافت کنید.

ابزار قدرتمند

ابزارها و خدمات ما مدیریت ، ارتقا و رشد تجارت شما را آسان می کند.

ارزش عالی

اولین کالای خود را فقط با کمترین قیمت ممکن وارد کنید – هنگام انجام فروش فقط هزینه ۵ درصد کمیسیون ثابت ،را پرداخت می کنید.

مراحل شروع کار

همین امروز فروش را شروع کنید

ساده ، شفاف ، ایمن

لیست محصولات

لیست ها به مدت چهار ماه یا تا زمان فروش فعال هستند.

هزینه تبلیغات خارج از سایت

سبک ایرانی هزینه تبلیغات اقلام شما را از طریق تبلیغات خارج از سایت در سراسر وب پرداخت می کند. شما فقط زمانی هزینه پرداخت می کنید که از یکی از آن تبلیغات خارج از سایت را فعال کنید. درباره هزینه های تبلیغات بیشتر بیاموزید

کمیسیون

وقتی کالایی را می فروشید ، کمیسیون کمی به سبک ایرانی پرادخت می کنید.

تبلیغات خارج از سایت برای اکثر فروشندگان اختیاری است ، اما ممکن است براساس میزان درآمد شما در سبک ایرانی در مدت زمان ۱۲ ماه مورد نیاز باشد. برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد هزینه تبلیغات خارج از سایت به مرکز راهنمایی ما مراجعه کنید .

ابزارهای ساده و قدرتمند

زمان کمتری را برای مدیریت فروشگاه خود صرف کنید و بیشتر وقت خود را صرف کارهای جالب کنید.ما فروشگاه شمارا مدیریت می کنیم .

به دنیایی از خریدها برسید

برند خود را با ابزارهای قدرتمند بازاریابی بسازید.یک فروش ویژه یا کوپن ایجاد کنید تا نظر خریداران را به خود جلب کند یا در صندوق های ورودی خود با یک پیشنهاد هدفمند به آنها برسید.

مسیر موفقیت خود را انتخاب کنید

سبک ایرانی ابزاری دارد که برای هر مرحله از رشد کسب و کار شما طراحی شده است – با یک بسته اشتراک ماهانه اختیاری ، به ابزارهای پیشرفته تری دسترسی پیدا کنید.

حرفه ای

مجموعه ای گسترده از ابزارها برای کمک به رشد سریع و بیان برند شما.یک ماه ۱۰۰هزار تومان

استاندارد

هر آنچه برای راه اندازی ، مدیریت و رشد یک تجارت خلاقانه نیاز دارید.بدون هزینه اضافی ماهانه

چه چیزهای می توانید در سبک ایرانی بفروشید!؟

کالاهای دست ساز
کسب و کارهای خانگی
صنایع دستی ایرانی

سبک ایرانی بازاری است که هزاران نفر در سراسر ایران برای ساخت ، فروش و خرید کالاهای بی نظیر به آن متصل می شوند. شما می توانید کالاهای دست ساز ، اقلام پرنعمت و لوازم صنایع دستی را در سبک ایرانی بفروشید.

همین امروز فروش را شروع کنید
فهرست